Kontakta oss

Kontakta oss!
Peter Johansson
VD

Tel: 0430-123 86
peter@ostorpsbevattning.se

Peter Smith Hansen 
Försäljning Golf & Grönytor

Tel: 0430-123 68
peterh@ostorpsbevattning.se

Anders Johansson
Försäljning & Service Lantbruk

Tel: 0430-123 87
anders@ostorpsbevattning.se

Michael Hjortenholt
Försäljning Lantbruk

Tel: 044-25 31 898
michael@ostorpsbevattning.se

Lars Nilsson 
Installation & Service

Tel: 0430-123 67
lars@ostorpsbevattning.se

Ulf Andersson 
Installation & Service
David Johansson 
Installation & Service
Tobias Pedersen
Programutveckling & Support

Tel: 0430-123 85
tobias@ostorpsbevattning.se

Elsie Persson
Administration & Inköp

Tel: 0430-123 81
elsie@ostorpsbevattning.se

Ingegerd Johansson
Adminstration

Tel: 0430-123 94
ingegerd@ostorpsbevattning.se

Här finns vi:

Östorps Bevattning AB
Östorp 249
312 91 LAHOLM

Växel: 0430-123 85

Fax: 0430-716 42

e-post:
info@ostorpsbevattning.se

Vägbeskrivning

Nyhetsbrev

Jag vill prenumerera på nyhetsbrevet.
 

Östorps Bevattning AB, Östorp 249, 312 91 LAHOLM Telefon 0430-123 85 info@ostorpsbevattning.se